Telefonas: (8 41) 455798    El. paštas: info@limega.lt
Slide background
+
you can add the slider elements into a centered container in full width mode

Privatumo politika

Bendra informacija

UAB Limega gerbia savo lankytojų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje svetainėje jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš persiųsdami mums bet kokią informaciją, perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Renkama informacija

Mes renkame, saugome ir naudojame jūsų pateikto gyvenimo aprašymo informaciją tam, kad galėtume ją įvertinti, jums kandidatuojant į tam tikras pareigas. Lankytojas, pateikdamas mums savo asmeninius duomenis, sutinka, kad juos galime rinkti ir naudoti aukščiau nurodytu tikslu.

Duomenų apsauga

UAB Limega stengiasi, kad jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. Mes siekiame apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo. Šie duomenys nėra perduodami tretiesiems asmenims.

Privatumo politikos pakeitimai

UAB Limega turi teisę keisti šią privatumo politiką, todėl ją turite iš naujo perskaityti kaskart naudodamiesi mūsų svetaine. Apsilankę šioje svetaine, jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis mūsų privatumo politikos. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.